Firmamız Hakkında

hakkımızda

   Aksu İlaçlama Makinaları 1985 yılında Ankara’ da kurulmuştur. 1999 yılından bugüne Antalya’ nın Aksu ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sınıfında benzersiz “patentli yüksek Türk teknolojisi” ile üretilen, Aksu U.L.V. cihazları “inovasyon ödülleri” ile ürünlerin kalitesini sürekli artırarak, ihracatta da aranan marka olmuştur. Aksu ürünleri; Dezenfeksiyon Mücadeleleri, Belediyelerotellertavukçulukseracılıkmantarhanelersoğuk hava depoları  Tatil siteleriUn ve Yem Fabrikaları Kamu ve Özel Sektörün Genel Sağlığını ilgilendiren her yerde güvenle kullanılır. Ürünlerin kullanım alanı; Sinek, sivrisinek mücadeleleri ile tarımsal mücadelelerde hastalık ve zararlılarda inovatif yeni sistem olmasıdır.

   Aksu İlaçlama Makinaları; vardığı nokta itibarıyla yerini, Aksu ürünü kullanarak tercihini yerli üründen yana yapan müşterilerine borçludur. Her yeni senede gelişmeleri arge uzmanları tarafından üretime ekleyen, uluslararası standartlarda kalite ve hizmet anlayışını benimseyen, en önemli referansın müşteri memnuniyeti olduğunu ilke edinen firmamız, konusunda Türkiye’ nin ilk ve tek patentli üretim yapan kuruluşudur. Yerli üretimi destekleyen herkese teşekkür ederiz.

   Firmamız, son teknolojik durum ve çeşitlilik bakımından portföyünü tamamlamış olup, çevre ilaçlamasının dışına da çıkarak, tarım ve hayvancılık alanlarında da başarıyla hizmet vermektedir. Ankara, Akdeniz, Ege ve Çukurova Üniversitelerinin Akademisyenlerince de desteklenmiş ve Tarım İl Müdürlüklerince de çiftçilere doğru zamanda, doğru ilaçlamayı, doğru makinayla yapmaları gerektiği sponsor olduğumuz çeşitli seminer, toplantı ve fuarlarda duyurulmuştur.

    Firmamız hiçbir U.L.V. cihazında olmayan, çok özel patentli ürünler imal ederek, Türkiye’ deki tüm kamu, kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Aksu İlaçlama Makinaları; Uzman satış görevlileri, yaygın bayi ağı, Tarım Kredi ve Pancar Kooperatifleri ile Türkiye’ nin her noktasına hitap etmektedir. Cihazlarımızın bakım-onarımları kolay ve yedek parçaları ucuzdur. Üniversitelerin akademisyenleri tarafından desteklenen tek kuruluş olan firmamız, ürünlerine 2 yıl fabrikasyon hatalara karşı garanti ile 15 yıl yedek parça ve servis garantisi vermektedir. En iyi referanslarımız müşterilerimiz olup internet sitemizden görülebilir. Tescilli ürünlerimiz; yerli malı, ISO-9001, CE, TSE, hizmet yeterlilik, imalat yeterlilik, Tarım Bakanlığınca Ruhsat, T.O.B.B’ nden, ayda en az 1500ad. çıkartılabilecek kapasite raporu, Sanayi Bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik ve garanti belgeleri ile hizmet vermektedir.

Saygı ve iyi dileklerimizle
Aksu İlaçlama Makinaları
Yönetim Kurulu Başkanlığı
www.aksuilaclama.com.tr
www.aksuilaclama.com

Aksu İlaçlama Makinaları Misyonu Hakkında

  • İnovatif yeni nesil AKSU U.L.V.' leri; Ergonomik, hafif, ekonomik, çevre dostu, en sessiz ve estetik güzelliğe sahiptir. Sırtta, elle çekerek veya araç üzerinde kullanılabilir. İç ve dış alanları, hem ilaçlar hem dezenfeksiyonunu sağlar. Cihazların sağladığı özel üretim etki güçleri muazzamdır. Görünür ve görünmez tüm zararlıları yok eder. SINIFINDA BENZERİ YOKTUR.
 

 

 

Firmamız, son teknolojik durum ve çeşitlilik bakımından portföyünü tamamlamış olup, çevre ilaçlamasının dışına da çıkarak, tarım ve hayvancılık alanlarında da başarıyla hizmet vermektedir. Ankara, Akdeniz, Ege ve Çukurova Üniversitelerinin Akademisyenlerince de desteklenmiş ve Tarım İl Müdürlüklerince de çiftçilere doğru zamanda, doğru ilaçlamayı, doğru makinayla yapmaları gerektiği sponsor olduğumuz çeşitli seminer, toplantı ve fuarlarda duyurulmuştur

.

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz ? +90 242 426 33 65

Türkiye'nin Konusunda Lider Firması

Call Now Button